O nas

Niepubliczne Przedszkole „Ensino” znajduje się w centrum Bydgoszczy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas z dzieckiem 🙂.

Przedszkole powstało w 2010 roku. Opierając się na holistycznym podejściu do każdego dziecka, naszą ideą jest wspomaganie rozwoju i bazowanie na mocnych stronach ucznia. Każde dziecko jest wyjątkowe, każde zasługuje na naszą uwagę dlatego od 2014 roku w placówce prowadzone jest Bydgoskie Centrum Terapii Dziecka. 

W przystosowanych gabinetach do zajęć indywidualnych, terapeuci kształtują zdolności poznawcze, komunikacyjne, emocjonalne i społeczne dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

CR3A0626
CR3A9789

W placówce zatrudniamy szereg wyszkolonych pracowników, stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Nieustannie wspieramy się w  rozwoju, konsultujemy i wymieniamy się doświadczeniami, by nasza praca była owocna i przynosiła jak najwięcej korzyści młodym podopiecznym.

Do każdego dziecka w naszej placówce podchodzimy indywidualnie, od każdego czerpiemy wiele inspiracji, mobilizacji i angażujemy się w relację. Uważamy, że integracyjny charakter przedszkola, nastawiony na zrozumienie i tolerancję jest naszą najcenniejszą cechą.